Polityka prywatności

Polityka Prywatności dostosowana do wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Nowe przepisy regulują zasady przetwarzania danych osobowych i wskazują w jaki sposób mają być gromadzone, przetwarzane oraz należycie chronione.

Szanując Państwa prawo do prywatności oraz starając się zapewnić wysoki poziom świadczonych usług, podjęliśmy działania, mające na celu zabezpieczenie danych osobowych naszych Kontrahentów.

Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest

A&P Moccs Katarzyna Kapusta Paziewska
ul. Prymasa Augusta Hlonda 10H/174
02-972 Warszawa
tel. +48 507 165 078
REGON 360754705 NIP 7981436107
Kontakt z nami: kontakt@moccs.com.pl

W jakim celu przetwarzane są Państwa dane:

Państwa dane osobowe przekazane administratorowi, przetwarzane będą w celu przesyłania newsletterów i ofert marketingu. Korespondencja jest skierowana do stałych Klientów firmy, kooperantów zainteresowanych pogłębieniem współpracy i osób zainteresowanych otrzymywaniem newsletterów.

Jak długo przetwarzamy Państwa dane:

Dane Osobowe przetwarzane są przez czas obowiązywania Państwa zgody. Zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych, mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób, w jaki została wyrażona.

Jakie posiadają Państwo uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych:

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Bezpieczeństwo:

Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.
Nasza firma dołożyła wszelkich starań w zakresie zabezpieczeń danych, dlatego też mogą być Państwo spokojni o ich prywatność.


{